Kuşadası Satılık Daire
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

 
MY AUTO, 1995’ten 2017 Yılına kadar Otomotiv Sektöründe faaliyet göstermiştir. Firma, Otomotiv Alım-Satım Sektöründe Söke’de büyüme gerçekleştirmiştir. Kuşadası Bölgesi’nde genişleyen turizm hareketlerini ve inşaat pazarını keşfeden  MY AUTO, faaliyet bölgesini, Kuşadası’na genişletme kararı almıştır. İnşaat Sektöründeki büyümenin Teknik, Mühendislik ve Mimarlık hizmetleri ile olacağını gören ve bu hizmetlere yatırım yapmayı ön şart olarak kabul eden MY AUTO, 2017 Yılında MAX YAPI MİMARLIK firması ile ortaklık kurarak, inşaat sektörünün güçlü firması olma yolunda adımlarını büyütmüştür.
 
MAX YAPI MİMARLIK firması, 1985 Yılında kurulmuş, geçmişten günümüze, İnşaat, Taahhüt, Mimarlık ve  Dekorasyon alanlarında hizmet vermiş İzmir merkezli bir firmanın bayrağını atalarının 3.Nesli olarak devam ettirmiştir. Firma, 2010-2017 Yılları arasında Kuşadası’nda prestijli projelerin tasarımını ve uygulamasını başarı ile yürütmüştür.                                                            
 
Bu Başarı; 2017 Yılında MYMAX YAPI ortaklığını ortaya çıkarmış ve bu isimle hafızalarda yerini almıştır.
 
MYMAX YAPI 2017 Yılından bugüne, Kuşadası Bölgesi’nde vermiş olduğu taahhütleri yerine getirmekte, yapmış olduğu konut inşaatları ile istihdama katkı sağlamakta ve birçok aileyi ev sahibi yapmaktadır. Yapmış olduğu sıra dışı mimariye sahip konutlar ile Kuşadası Bölgesi’nin önde gelen İnşaat ve Mimarlık firması olarak yerini almıştır. Almaya da devam edecektir…
 
 
 

NELER YAPIYORUZ?

 
Kurulduğundan buyana yakalamış olduğu büyüme ivmesini, iyi eğitilmiş yüksek kaliteli kadrosu, asla vazgeçmeyeceği ‘güven’ ilkesi ve ‘kaliteden herkes sorumludur’ anlayışı ile önümüzdeki yıllara taşımaya kararlı olan MAX YAPI MİMARLIK gelecekteki başarılarının meyvelerini sosyal, kültürel ve çevre projelerine yapacağı katkılarla paylaşmayı hedeflemektedir.